Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bios nechat ako je alebo nejak upravit?

Zdravim, mam mb MSI MPG B650 EDGE WIFI mam si bios nechat nastaveny tak ako je od zaciatku alebo by bolo dobre si ho nejak upravit.
PC vyuzivam na sledovanie serialov a hranie warzone 2.

Změna hloupého předmětu, původně: Bios (host)

No chcel som dram frequency dat na max, cize z 4800 mhz na 6400mhz, bolo mi poradene nech zapnem a-xmp, co som aj spravil a prinieslo to vysledok, lenze s tym, ze cpu frequency sa zvysilo z 4500 mhz na 5500 mhz, len neviem ci je to dobre, tak preto sa pytam, ci je dobre nieco menit...

Nevím, co jsi tam přesně nastavoval, ale jestli je to stabilní, klidně to tak nechej. Kdyby se PC v zátěži restartovalo, tak dej BIOS na default.

Bol som pozriet v biose a uz to je z5 na 4500 mhz.
Jeden typek mi vcera pisal, ze si mam dat undervolt cpu na -25, mam to tak spravit?
Vraj to znizi teplotu bez straty vykonu...