Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aplikace není typu Win32

Zdravím,
potřebuji prosím pomoc.
Snažím se stáhnout si aplikaci Cities Skylines ze Steamu, ale při instalaci Paradox Launcher V2 se mi vždy zobrazí chyba: C://Windows/installer/MSI872E.tmp není platná aplikace typu Win32.
Co mám dělat?
Děkuji.
Vlastním Notebook Acer Aspire 5 s Windows 11 Home

C://Windows/installer/MSI872E.tmp není platná aplikace typu Win32

no to skutečně není.
tipuju že se do toho montuje antivir, který blokuje další rozbalení staženého balíku, nebo tam objevil něco, co se jemu nelíbí, ať už je to falešný poplach nebo ne.
možná tomu jde nastavit výjimka na spouštěný .exe nebo .msi instalátor.

v životě jsem zatím z hlášek klasických antivirů nepotkal případ, kdy by měl antivir pravdu a nešlo o falešný poplach.