Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výmaz XP

mám v PC nainstalový 2x Win XP pokaždé na jednom disku prosím jak může 1 win odstranit zkoušel jsem naformátovat disk ale nic. dík

jestli to nabízí 2 windows, jsou tam doopravy a jdou spustit, nebo je to jen taková volba při startu?
své disky uvidíš např spuštěním: C:\WINDOWS\system32\diskmgmt.msc
jestli je to jen vadná volba při startu, můžeš zeditovat skrytý soubor c:\boot.ini, anebo to opravit přes msconfig.exe - záložka boot.ini, anebo pravým myšem na tento pc - vlastnosti - upřesnit - spuštění a zotavení.