Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi spustit žádná hra

Zdravím, obracím se na tuto stránku s dotazem na PC. Před nedávnem jsem si stáhl CoD warzone do PC přes Steam. Ukázalo se když jsem zkoušel spustit hru tak se nic nestalo. dnes jsem si chtěl zahrát roblox a ani ten už se mi nenačetl. :D Dříve mi Roblox normálně fungoval. Nevíte někdo co s tím mohu dělat? Zkoušel jsem i aktualizace ovladačů. Moc děkuji za odpovědi.
Vlastnosti PC: Win 10, Intel core i7, 18Gb ram ddr5, 64bit, Grafická karta NVidia GTX 950, HW 500Gb ssd.

Změna kategorie, původně: Hardware (host)

Možná máš narušený systém souborů.
V příkazovém řádku (CMD) - spustit jako administrátor, zadej příkaz sfc /scannow