Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDMI kabel nejde úplně zasunout do grafiky

Dobrý den, Kamarád má tak na prd sestavu, že má konektory grafiky přímo u hrany kovové "díry" od bedny. No prostě tam nemůže strčit kabel celý jak se patří. A tak se ptám než na to vezmu flexu, prodává se HDMI kabel s delším konektorem? Na internetu sem nic takového nenašel.
Děkuji

Změna předmětu, původně: HDMI kabel (host)

Já to kdysi u kamaráda vyřešil tak, že jsem malinko kobercovým nožem seřízl tu gumu na koncovce kabelu. Stačí jen pár milimentrů aby to tam vlezlo, ne celou.
Nejdřív bych ale zkusil povolit šrouby a posunul desku co nejvíce dolů. Nějaký milimetr tím získáš možná taky. V nejhorším případě už jen asi to co píšeš, nebo to na tom místě vybrousit či ručně vyhnout kleštěma. Odřezání bych volil až v krajním případě.

Proč pižlat kabel? Já mluvil o koncovce. Je to otázka maximálně jedné minuty. Když budeš něco řezat flexou tak hrozí poškození desky, kdy tam můžou napadat kovové piliny. To jedině všechno z bedny vytáhnout a udělat to s prázdnou bednou. Taky je to řešení, ale zbytečně pracné navíc se zásahem do skříně. Těžko říct, ale fungovat by to potom mělo tak i tak.

To vis, jednou dlábnout ne, ale hrubou silou pilovat a frezovat jo, pro fandy "Bratrů daltonovych" to musí být jistě dobrý zážitek.
Take jsem řezal, naposled USB-C, jestli jde o nějaký levný HDMI bez železné objímky tak proč ne.
(Jestli bude pilovat, snad ho napadne pořádně ucpat video porty na GPU. Byla by škoda kdyby tam měl po GPU jen díru ..)