Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pri zaťažení RTX 3070 na 100% na dobu cca 10min crash

Dobrý večer,
pri hraní náročnejších hier alebo pri streamovaní a menej náročnej hry mi to po čase vypne celý počítač najprv jeden monitor potom druhý a po čase sa sám počítač nabootuje. Domnievam sa po stress teste (Funmark), že je to spôsobené grafickou kartou ale úplne neviem ako tento problém vyriešiť. Hlavne neviem kvôli čomu to vlastne padá preto zasielám aj súbor z HWinfa kde neviem zistiť dôvod toho pádu.

Za pomoc ďakujem
Lukix

Jenže tam nic vidět není.

Kterou máš tu kartu, tu Asus TUF? Protože ty čtverečky jsou problém snad hlavně na ní, respektive na tom, jak má chladič podivně vymyšlený.

Taky tam prostě může být vadná paměť a když se na ten blok něco zapíše, takto crashne, já bych tu kartu reklamoval.

Edit: před tou kartou jelo všechno ok? Teoreticky by to mohlo být i zdrojem nebo paměťma vlastně hodně teoreticky i deskou, ale pokud to na předešlé grafice fungovalo ok, tak to bude v té grafice.

Asus ROG STRIX RTX3070

Problém začal až teraz keď je teplejšie vonku a hlavne keď je dlhodobo zaťažená karta bola kupovaná v zahraničí takže kvôli tomu som si ju už aj prepastoval lebo s reklamáciou som už ani nerátal čo sa týka zdroja ten je skoro nový má asi pol roka kvôli tejto grafike som si ho kupoval.

Dal bych té hře, kterou hraješ, VSync na 30 nebo na 60, prostě aspoň polovinu co máš teď. To by mělo omezit výkon a teda teploty ale jinak by to nic moc omezovat nemělo. Jestli to potom nespadne, tak je to prostě vysokou teplotou a to může být i bodový problém, který se na výstupu senzorů průměruje a teda ty tu informaci v logu nedostaneš.

Zdroj Corsair RM1000e
Procesor Intel Core i9-9900K
Ramky Corsair 32 GB KIT DDR4 3600 MHz CL18 VENGEANCE RGB PRO SL Black
Základná doska ROG STRIX Z370-G GAMING
Chladič procesora ARCTIC Freezer 34 eSports DUO White

Prosím špecifikovať čoho teploty v záťaži lebo u CPU problém nie je keď som robil záťaž procesora ta maximálne začal podtaktúvavať pri vysokej teplote.