Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Nejde mi zvuk na internetových stránkách

Ahoj chtěla jsem se zeptat..mam takovej problem nejede mi zvuk na internetu.treba kdyz spustim video tak mi jede obraz ale bez zvuku a to stejne i u on line radia vsechno bezi ale nejede zvuk ale u mp3 a videí ulozenych v pocitaci mi zvuk jede muze mi nekdo poradit??diky
Změna předmětu, původně: Zvuk (JaFi)

Skús nastavenia Ovládací panel (veľké ikony) -> Ikony v oblasti oznámení -> Zapnút alebo vypnúť systémové ikony -> položku Hlasitosť nastav na Zapnuté -> vpravo dolu v oblasti ikon sa ti objaví ikona reproduktora. Naňho daj kurzor myši, stlač pravé tlačítko myši -> objaví sa menu, kde klikni na položku "Otvoriť zmiešavač hlasitosti". Objaví sa okno, ktoré programy majú povolené alebo zakázané prehrávať zvuk. Tam si klikni čo chceš povoliť alebo zakázať (reproduktor dole je preškrtnutý /zariadenie má zakázané prehrávať zvuk/ alebo nepreškrtnutý /zariadenie má povolené prehrávať zvuk/).