Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sloučení dvou XLS souborů bez duplicit

Dobrý den,mám v programu Excel 365 sepsány dva soubory knih v mé knihovně a nyní bych potřeboval tyto dva soubory sloučit do jednoho a při tom vyloučit všechny duplicity. Jsem již starý člověk, který je pouze uživatelem PC a proto bych uvítal jakoukoli vaší radu v jasné a pro mne ( PC laika ) srozumitelné formě. Předem za radu děkuji a přeji všem hezký a úspěšný den.

Změna předmětu, původně: Sloučení dvou souborů (host)

Řešení:

oba zdrojové excely nakopíruj (Ctrl+N, pak přepnout do prvního seznamu, ctrl+A, ctrl +C, přepnout do čistého sešitu a ctrl+V, přepnout do druhého seznamu, ctrl +A, ctrl+C, přejít do původně čistého sešitu, přejít na konec ctrl+end a ctrl +V) do nové tabulky a pak použij funkci pro odstranění duplicit.

https://support.microsoft.com/cs-cz/office/filtrov%C3%A1n%C3%AD-jedine%C4%8Dn%C3%BDch-hodnot-nebo-odebr%C3%A1n%C3%AD-duplicitn%C3%ADch-hodnot-ccf664b0-81d6-449b-bbe1-8daaec1e83c2

oba zdrojové excely nakopíruj (Ctrl+N, pak přepnout do prvního seznamu, ctrl+A, ctrl +C, přepnout do čistého sešitu a ctrl+V, přepnout do druhého seznamu, ctrl +A, ctrl+C, přejít do původně čistého sešitu, přejít na konec ctrl+end a ctrl +V) do nové tabulky a pak použij funkci pro odstranění duplicit.

https://support.microsoft.com/cs-cz/office/filtrov%C3%A1n%C3%AD-jedine%C4%8Dn%C3%BDch-hodnot-nebo-odebr%C3%A1n%C3%AD-duplicitn%C3%ADch-hodnot-ccf664b0-81d6-449b-bbe1-8daaec1e83c2