Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vyvolani fotek online - starsi fotky nelze presunout do PC

Ahoj řeším vyvolaní fotek online přes starší mobil samsung galaxy J5 (2016), kde starší fotky nelze přetahnout do pc, ale v mobilu tyto fotky jsou.
Jediným řešením co jsem našel je,že jsem přes google play stahnul aplikaci LAAB, kde šly tyto starší fotky vytahnout, ale za vyvolaní fotek
o formátu fotky: 9x13 cm a typu materiálu: lesklý a celkovém počtu 292ks za 2044kč s dph je moc.

Znáte prosím jinou aplikaci do telefonu, kde za vyvolání 292 ks budou chít aspon o polovinu méně?

přes tu aplikaci laab jsem dostal možnost vytáhnout ty fotky přes Google - "Fotky", kde se zobrazilo přes 2000 fotek. V googlu fotky po přihlašení se mi nezobrazují fotky z roku 2021.

zkusil jsem spárovat 2 mobily z samsung galaxy J5 2016 na motorola moto G41 a nakonec došlo ke spárování ale už tam nejsou vidět ty fotky z roku 2021,
přitom když jsem stáhl aplikaci LAAB do J5 tak mi to ty fotky z roku 2021 vytahlo.

Při přihlášení přes PC do google fotky nelze vidět fotky z roku 2021, ale z mobilu J5 jdou když se klikne na aplikaci "fotky" od google.

Přes Bluetooth je to pomalé existuje jiné řešení?