Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Excel mi hlásí ####

Dobrý večer, dostal jsem za úkol vyplnit jednotlivé tabulky s datumi, ale excel po zapsání čísel mi zobrazí ######, nevíte čím by to mohlo být ? předem děkuji za rady.

stačilo roztáhnout sloupec na dostatečnou šířku.
při větší snaze si může zvolit z datumových formátů jiný, nebo dokonce dole vlastní formát.

když není komentátor líný jako prase, tak sem napíše řešení i pro ostatní a nesuší si to sobecky sám.
ale u komentátorů s přehršlem 8 v názvu nečekám přebytek inteligence.

Napsaný datum ve špatném formátu? Zkus 04.07.2023 ... případně dej na dané pole pravé tlačítko a zkus přepnout typ pole na obecné, případně datum (pokud jsem to teda správně pochopil a vyplňuješ tam datumy).....