Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem napájení USB

Večer vypnu notebook,odpojím od sítě a přes noc mi sežere asi 10% kapacity baterie. Zjistil jsem,že po vypnutí je stále proud v jednom USB. Jak to mám vypnout?

po vypnutí je stále proud v jednom USB

ale prd. je tam napětí, ale proud = odběr je nula. zase někdo chrápal ve fyzice, anebo má humanitní vzdělání.
vynásob si odebíraný výkon: napětí 5v x proud 0 ampér = 0 wattů.
a ten konkrétní konektor ještě bývá viditelně označený třeba bleskem, tj. symbolem pro nabíjení. je to pro možné dobíjení tvých krámů při "vypnutém" ntb. až tam něco připojíš, teprve tehdy začne dodávat proud do zátěže. jen to dobíjení nikdo nebude provozovat bez připojené nabíječky.

Acer Aspire 7

i za použití největšího levelu zdvořilosti, které jsem schopen: když si někdo koupí acer, bývá to obvykle ta nenabroušená tužka v penálu. čili běž si stěžovat tam, kde ti ten šmejd poradili.
a za druhé: jejich řada aspire je totální lowend odpad, to není žádný business model, za který by ses nemusel stydět.

čili co s tvým vybíjením: zakaž tomu tzv. úsporné a hibernační režimy, když vidíš, že je ten krám neumí. viz příkazový řádek:

powercfg -h off

pro kontrolu si projdi, co za bordel se ti spouští na pozadí, zvláště neoriginální programy od perfidního výrobce acer. kromě ovládání funkčních kláves zakaž úplně všechno od nich.

Promiň, ale co napsal méďa neslušně? Jinak značku notebooku Acer nebo Asus bych si asi nekoupil. Několik jsem jich opravoval a jejich provedení odpovídá ceně. Samý plast, nekvalitní panty atd... Za mě když notebook, tak značku DELL, MSI nebo LENOVO. Pravda, stojí o něco víc, ale taky víc vydrží a mají kvalitnější provedení.
Snad Ti tento dlouho vydrží, ale až budeš někdy kupovat nový, vybírej pořádně a raději si pár korun připlať za kvalitu provedení.

Kde bol ten acer vyrobený? Píšeš blbosti a ten prívlastok čínske je na smiech. Ty si kúpil drahší už v lepšom vyhotovení. Oni sa sústredia prevažne na low-end preto ľudia nemajú príliš v láske ak počujú acer. Lenže tu vychvaľuješ ako dobrý noťas a pritom sa sťažuješ že ti za noc padne batéria o 10%... To je ešte len prvý mesiac, predstav si čo príde neskôr.