Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladače staré pc

Zdravím,
máte nějaký tip kde sehnat ovladače k notebooku Packard bell kdy výrobce pro win 7 a ostatní systémy ukončil podporu? Zahodit jej nechci win7 instalaci mám. Dokázal jsem jen ručně rozdýchat síťovku ale nic dalšího se mi nepodařilo rozběhnout. Díky za tipy jak pokročit.

Jestli je to tohle:
https://www.tsbohemia.cz/packard-bell-en-tk85-p624g50mnkk_d149082.html

je to sice staré jak Metuzalém,
ale OK.

Zkus tam nainstalovat rovnou W10, to tam pojede.
Aktivuješ to původním sériovým číslem z W7,
tento postup pořád funguje.

Ovladače si to stáhne samo,
opravdu je tam daleko větší šance že to pojede než s těma sedmičkama.

Jenom bych tam dal ssd disk místo původního disku:
https://www.czc.cz/samsung-870-evo-2-5-500gb/309001/produkt

Na druhou stranu je lepší se zeptat když neví, než totálně znefunkčnit systém. Bez různých pokusů se stejně nikdo nic nemůže naučit. Navíc od toho tady poradna je, aby v případě problému někdo poradil. Neměj mu to za zlé, taky nevíš všechno stejně jako my všichni to nevíme, ale většinou se nějaké řešení dá dohromady...

packard bell byla asi nejshitovejsi znacka z divize acer. uz z toho je jasne, ze tehdejsi kupujici nebyl uplne nejbystrejsi.
procesor je podradny odpad, to nema vykon ani dvou atomu:
https://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu=Intel+Pentium+P6200+%40+2.13GHz&id=1120

ozivovat takovy shit muze jen mentalne placaty jedinec, ktery si si nevazi ani ceny sve vlastni prace, natoz druhych, ktere obtezuje po vsech internetovych forech.

uprimna rada: kup si nejaky repasovany kram idealne 6.generace intel, pro ultrasetrilky je pouzitelna jeste 4.gen
ale pod 4 jadra cpu bych nechodil, zvlast pokud to chces na internet a zaroven veris na antiviry.

Tak jsem tímto skončil s poradnama. Jednání zdejších odborníků opravdu nezná mezí. Jsem pokročilý uživatel, dokážu dělat změny v registrech, instalce os, modeluju ve 3D, programuju základy v C a teď jsem měl prostě problém který mě překvapil. Notebook jsem nekupoval, dostal jsem jej kdysi zadarmo. Sám mám nový pracovní HP stroj alee chtěl jsem tento jenom rozdýchat. Pod win 10 to skoro nebyl problém jenže instalačka co mám v té době vykazovala problémy s vyhledáváním a indexováním ve win a nepodařilo se mi to rozchodit, nakonec jsem tam dal zpátky win 7 a po poradě jednoho tady webu helpdrivers.com kde jsou opravdu funkční ovladače jsem ho zprovoznil. Díky jemu a všem ostatním díky třeba příště.