Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tlačiareň vytlačí skúšobnú stranu ale dokument ne vytlačí

Dobrý deň,

Chcel by som sa spýtať či niekto nemal problém s tlačiarňou. V mojom príprave hp 1020

Tlačiareň je pripojená Lokálne na pc. Na tomto je zdieľaná a používa sa ešte na druhom pc. Takto to fungovalo roky. Zrazu je problém na druhom pc s tlačou tak, že skúšobnú stranu vytlačí aj parádny list z wordu vytlačí. Problém nastane ak sa tlačí dokument s textom ci už vo worde alebo pdf. Pri tlači textu Word zamrzne, taktiež aj acrobat atď. Preinštalovanie ovládača, office nepomohlo a netuším kde hľadať chybu.
Z pc kde je pripojená tlač funguje bez problémov. Vďaka za odpovede.

mám 21h2 a 1020 na nej beží druhý rok. Je lepšie nebyť lenivý , používať ovládač výrobcu a nespoliehať sa na windows autoinstall.. A ani to niekedy nepomôže, 10tka v rámci neustáleho "zdokonalovania" prepíše. V tedy treba zakázať aktualizácie hardware. Aspoň toto zatiaľ funguje.