Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak sdílet nastavení windowsů mezi více pc?

Ahoj,¨

mám tři počítače s windows 10 a 11 (doma stolní pc, na chalupě stolák, v práci stolák) - řešení mít jeden ntb nechci, musel bych ho furt tahat.

Na všech pracuji já a používám stejný setup, nastavení, apliace.

Lze nějak sdílet nastavení mezi nima? Třeba i přes placený program? Například stejná plocha, stejné ikony na ploše, nastavení startu a ikon?

Chápu že dokumenty třeba nepůjde sdílet, ale ideálně co nejvíc věcí. Máte s tím někdo zkušenosti?

I za cenu že všechny ugpradnu na win 11.

Díky za rady a nápady.

Jak píše touchwood, nemůžeš sdílet úplně všechno, ale skoro všechno a dokumenty jsou nejednodušší.

Pokud bys mohl mít jeden z těch PC trvale zapnutý, tak můžeš sdílet přes něj, programy na to existujou.

Pokud ti nevadí se spolehnout na třetí stranu, tak přes úložiště typu MEGA nebo OneDrive, ale asi ti nebude stačit prostor zdarma, takže budeš muset nějaké finance na zakoupení úložiště obětovat.

Složky s dokumenty, obrázky nastavíš lehce, složka AppData je ve výchozím stavu skrytá, musiš si povolit zobrazení skrytých souborů a odškrtnout, že má být skrytá. Úplně celý uživatelský profil bych nesdílel, budou s tím problémy, protože tam jsou i zamčené soubory, ale ty běžné složky v něm půjdou v pohodě a minimálně většina AppData taky, třeba odzkoušet.