Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Display port

Caute, da sa nejako zistit aku verziu dp mam momentalne medzi pc a monitorom ?

Ja sa nepytam, aky tam mam dat, ale aky tam mam teraz, pretoze na kabli nepise nic.

Některé kabely to mají vyražené přímo na koncovce, nekteré mají potisk na kabelu, ale většina z nic ani jedno z toho. Máš nějaký konkrétní problém nebo Tě to jen zajímá? Možná by to šlo změřit podle datového toku, ale nikdy jsem to nepotřeboval tak jen tipuju.

Diky, ale aj tak by som chcel vediet, ci sa da zistit aky kabel teraz pouzivam 🙂

tak taky stary nie je, nasiel som na nom cosi popisane, ale google ma odkazuje stale na hdmi a nie dp :D

Jasne, preco nie.
Horton E246588 nieco neviem co (dolozim foto) AWM STYLE 20276 VW-1 80 stupnou celzia 30V E246588 nieco neviem co (dolozim foto) AWM I/II A/B 80 stupnou celzia FT 1 DisplayPort Cable

Já tam tedy vidím HOTRON a ne Horton jak jsi psal. Ale je fakt, že Google nabízí ten kabel HOTRON E246588 s koncovkami HDMI, DVI a dokonce i VGA, takže je to jen typ kabelu v metráži s potiskem od výrobce a koncovky jsou různé. Když ti to funguje tak to neřeš, jestli se cítíš být nějak podvedený, tak jdi a kup si pro lepší pocit ten lepší kabel, který bude fungovat stejně. Už ti to psal brtník.