Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Free program, ktorý by rozložil video na snímky

Potrebujem poradiť program, ktorý by vedel rozložiť video na snímky, audio mi netreba iba obrázky. Ide o moje vlastné videa, a ja by som potreboval konkrétne snimky z týchto videi. Mám nainštalovaný VLC Player ale nestíham zachytiť daný snímok. Pr: Ako zachytiť obrázky z pozície 30:01 a pozície 35:01 a 35:02

Konkrétní snímek jsem schopný zobrazit posouváním po jednotlivých snímcích, v mpc-hc to dělám pomocí ctrl + → nebo ctrl + ←.
A co se týče přímo konkrétního údaje v čase nebo v číslu snímku tak od toho v mpc-hc je přejít / přejít na...
Nikdy jsem neměl potřebu zpomalovat video kvůli zobrazení konkrétního snímku.

Psal jsem "Spíš zastav" :-)
Psal jsi "Dokážeš zastavit video přesně na konkrétním snímku bez předchozího zpomalení?" Dokážu. :-)
Ano, neměl jsem potřebu, to je prostě fakt.
Ano, jde to udělat i přes zpomalení, ano, je možné, že to bude vyhovovat někomu víc, to přece nerozporuju a ani netvrdím že tomu tak není. :-)