Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PIXEL 7 pro - neustálé odpojování wifi

Dobrý den

před cca týdnem mi začalo zlobit připojení na wifi u telefonu Pixel 7 pro, které do té doby fungovalo správně. (Wifi na PC a jiných telefonech pořád funguje). Telefon vždy píše: načítání IP adresy, kontrola přístupu, připojeno => následně připojení po sekundě spadne a telefon se začne znova připojovat.

Zkoušel jsem telefon i router restartovat, vypnout, vypnout adaptivní připojení, úsporný režim, restartovat síťové připojení v telefonu... Je zajímavé, že když udělám hotspot z počítače, který je připojený na domácí wifi, telefon se připojí. Taktéž nemá telefon problém připojit se k jiné wifi.

Nevíte někdo co s tím? Děkuji za reakci

router by mel vysilat na nejmene zarusenem kanalu, wiz nejaky wifi scanner.
v panelaku bych kvuli mensimu vzajemnemu ruseni nastavil sirku pasma: 20mhz.
taky zabezpeceni nastavit napevno: wpa2 + aes.

kolik let ma router? u starsiho bych podezrival i napajeci adapter.
je to dsl kram - topi trochu vic. otevrel bych router, jestli nema na plosaku nafoukle kondenzatory.