Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno FM rádio android - jakou aplikaci?

Ave. Viz nadpis. V telefénu je apka (Xiaomi note), ta je ale poněkud nepoužitelná. Existuje něco, co by mi zobrazovalo zprávy či aspoň název stanice (jak to umí i neblbější věž od číňana) a umožnilo ukládat pořadí jak to chci já? Jestli chci moc, předem se omlouvám. edit:bez reklam

Obávám se, že na Androidu a Xiaomi speciálně, to bez reklam nejde. U některého programu lze reklamy odstranit zaplacením ... Mám Samsung a 2 programy jsem si zaplatil (jednak kvůli reklamě, ale hlavně kvůli funkci, která zdarma byla omezená/nedostupná). Tak to na Androidu chodí ...