Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upozornenie na certifikát

Dobrý deň, vyskúšam vás požiadať o radu ci sa niekto nestretol s tým, že v spoločnosti sa používa pracovný mail a outlook z neznámeho dôvodu začal upozorňovať na zabezpečenie problém s certifikátom. Upozornenie vyskakuje každých cca 5 minút a nie je možné to napraviť ani jeho nainštalovaním. Jeho inštalácia z ponuky prebehne v poriadku avšak nenastane žiadna zmena. Ani vytvorením nového profilu v pošte nedôjde k náprave. Priložím aj screeny upozornenia.
Nasiel som riešenie v podobne úpravy registrov aby sa upozornenie ne zobrazovalo ale toto problém nevyrieši.

Vďaka za tipy.

Ďakujem za odpoveď a vieš mi aj nejako poradiť ako to napraviť? postačí ho "preniesť" do dôveryhodných? Pričom na žiadnom inom PC sa uvedené nedeje a na tomto jednom to tiež išlo bez závad roky a zrazu sa to začalo objavovať. Certifikáty sú pre mňa úplne cudzie. Ďakujem za pomoc.

O jaky server jde? O Jakeho providera jde o imap ci smtp

Co hlasi prikaz openssl s_client
-connect "fqdnserveru.sk:25/110/587/993" -ign_eof -4 -starttls smtp -name blabla -crlf

Neco jako radek expired?

Nejde náhodou o wedos? tam borci už mají certifikát expirovaný 17.7.2023 (mx)

Verify return code: 10 (certificate has expired)
Extended master secret: no

depth=2 C = US, O = Internet Security Research Group, CN
= ISRG Root X1
verify return:1
depth=1 C = US, O = Let's Encrypt, CN = R3
verify return:1
depth=0 CN = *.wedos.net
verify error:num=10:certificate has expired
notAfter=Jul 17 11:04:35 2023 GMT
verify return:1
depth=0 CN = *.wedos.net
notAfter=Jul 17 11:04:35 2023 GMT
verify return:1