Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hacknuty FB

Viem, ze sa to tu riesilo uz velakrat a minule som sa trosku potrapil, ale podarilo sa mi zakaznikce obnovit hacknute FB konto, ale co v pripade, ked FB hlasi, ze ziadne konto pod tymto emailom neexistuje a ziadne telefonne cislo nebolo na konto naviazane? Skusal som aj cez meno pouzivatela, ale nasiel XY rovnakych pouzivatelov, ale nie povodne konto.
Tento problem pri recovery, ze email (acc) neexistuje som mal aj vtedy u zakaznicky, ale pouzil som u nej iny prehliadac a podarilo sa mi preklikat formularom, kde sme poslali OP a konto bolo o hodinku naspat pod povodnym uctom.

Presne takýmto spôsobom som musel aj ja obnovovať svoje konto. Pýtali odomňa OP. Nazačiatku som sa bál zverejniť FB takéto svoje osobné informácie a preto som skúšal na OP zakryť číslo, dátum narodenia aby tam ostalo zobrazené len moje meno, priezvisko a fotka. Skúšal som to takto obnoviť 5x a nikdy mi to neschválili. Až ked som odhalil zakryté údaje tak mi bol účet za hodinu obnovený

Mne sa to podarilo par tyzdnov dozadu obnovit a teraz to vyzera, ze sa dotycny niekam "dopisal", pretoze uz trvdi, ze ma ucer spat, ale ze sa tam nevie prihlasit, takze to doriesim az zajtra.
V kazdom pripade ak by som bol poslancom v EP urcite by som riesil to, ze velke spolocnosti ako Google(YT), FB a spol maju miliardy pouzivatelov, ale skoro ziadnu podporu pre nich. Proste by som navrhol zakon, ze ked mas uz XY uzivatelov MUSIS mat ludsku podporu pre dany region.

Momentalny stav pri obnove uctu je taky, ze FB poslal vygenrovane heslo, s ktorym sa viem prihlasit na danom pc a prehliadaco do FB. Vymazal som hackerovu email adresu, pridal druhu, vymzal 2FA...to este slo tesne po prihlaseni, ale to je tak vsetko.
Ale tu sa dostavam do druheho kolotoca.
Nemozem zmenit heslo, pretoze pri zmene hesla po prihlaseni pozaduje povodne heslo, ktore neviem (lebo hacker) a to to co mi poslal FB neberie.
Takze si dam resetnut heslo cez formular, ale tam je problem, ze vacsinou nechodia ziadne resetovacie kody...asi uz FB blokuje pc ako spamera a ked pridu tak napise, ze je to nespravny kod. Skusal som klikat na odkaz priamo v maily, skusal som zadat kod rucne, ale stale rovnaka hlaska o nespravnom kode.
Skusal som po zabudnuti hesla prihlasit sa cez svoj G ucet, ale ani to nejde, pretoze sa zase dostanem do formulara zadat kod, ktory ked zadam je nespravny.