Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bluetooth a dvě zařízení

Zdar,

mám tenhle bluetooth: ASUS USB Bluetooth Adaptér USB-BT500 V5.0.

Dotaz je, jestli lze nějak zařídít, aby na něm běžely zároveň sluchátka a zároveň gamepad. Jde to?

Momentálně mi na tom bluetooth běží jen bezdrátová sluchátka, ale chtěl bych pořídít gamepad, který je přes bluetooth a nevím, jestli to půjde obojí?

Případně, jak to řešit? Dva ty bluetooth v jednom PC? Jsou tam Windows 10. Jde to?

Díky.

No informace na netu se k tomu různí. Jestli by fungovalo víc USB Bluetooth donglů naráz jsem nenašel vůbec a co se týká zařízení, tak někde píšou, že gamepad a sluchátka normálně jdou a někde, že zase ne. Dokonce i k tomu mojemu BT500 donglu od Asusu píše podpora na jednom místě, že lze více zařízení a na jiném, že ne.
Pak jsem taky našel, že někdo připojil sluchátka a PS/4 ovladač v pohodě, ale sluchátka a XBox ovladač mu nešel. A jinde zase psali, že to jde. Já budu pořizovat nejspíš Xbox Series gamepad.

K tomu, abych předešel případnému dotazu, tak proč ho nekoupit rovnou s tím spešl adaptérem od Microsoftu? Protože ho prodávají jen s černým ovladačem. Kdežto já bych uvažoval o nějakém barevném gamepadu, který je v prodeji pouze bez toho bezdrátového adaptéru a je levnější. Proto si říkám, kdyby to fungovalo, tak na co utrácet za ten adaptér a navíc se smiřovat s černou barvou, kterou moc nechci.

Je teda otázka, zda to risknout. :-/

Ano, obecně je možné používat jak bezdrátová sluchátka, tak gamepad současně s ASUS USB Bluetooth adaptérem USB-BT500 V5.0 na počítači se systémem Windows 10, pokud váš počítač podporuje více připojení Bluetooth. Ujistěte se, že jsou obě zařízení správně spárována, a zkontrolujte nastavení Bluetooth vašeho počítače pro správu připojení. build now gg