Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAM versus R5 5600

Zdravím, mám ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI, Ryzen5 5600 a Kingston FURY 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Beast Black. HW Info i BIOS píší, že paměť běží na 2400 MHz, takt 1200 MHz. V BIOS je nastaveno na Auto. Je to tak OK nebo do toho mám "vrtat"? Díky předem.

Doporučuji upravit nastavení paměti v BIOSu, abyste zajistili, že vaše paměť Kingston FURY DDR4 běží na jmenovité rychlosti 3200 MHz. Výběrem vhodného profilu XMP pro 3200 MHz můžete plně využít potenciál paměti a optimalizovat výkon pro váš ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI s Ryzen 5 5600. fnf