Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno MSI Katana dva monitory

Dobrý den, mám notebook MSI Katana 15 B12V a chtěl bych připojit dva ruzné monitory do notebooku, jeden jsem připojil do hdmi a druhý jsem zkusil pres HDMI to USB C, ale obraz buď bliká nebo když vypnu hru tak se monitor odpojí.

Koupil jsem ChoeTech Type-C (USB-C) to DisplayPort (DP) Female Adapter a AlzaPower DisplayPort (M) na HDMI FullHD 60Hz (F) černá, ale nefunguje. Zkoušel jsem místo Displayport na hdmi na VGA to funguje, ale vga nedevá obraz, ještě mám na monitoru DVI tak jestli by to fungovalo misto HDMI?