Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Restart Pc při hraní her

Dobrý den, mám problém s restartováním Pc při hraní her.
Mám složený Pc :Název základní desky MSI P35 Neo Combo (MS-7365) (2 PCI, 3 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 2 DDR2 DIMM, 2 DDR3 DIMM, Audio, Gigabit LAN, IEEE-1394)

CPU typ DualCore Intel Core 2 Duo E6550, 2333 MHz (7 x 333)

Čipová sada základní desky Intel Bearlake P35
BIOS Typ AMI (12/04/07)
Operační systém Microsoft Windows XP Home Edition
DirectX 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)
Grafická karta ATI Radeon HD 2600 XT (256 MB)
Zvuková karta ATI HD 2xxx HDMI @ ATI Radeon HD 2600 - High Definition Audio Controller
Pevný disk SAMSUNG HD321KJ (320 GB, 7200 RPM, SATA-II)
Optická mechanika TSSTcorp CDDVDW SH-S203D
Síťová karta Realtek RTL8168/8111 PCI-E Gigabit Ethernet NIC (192. [ TRIAL VERSION ])

Název modulu A-Data EXTREME DDR2 800+ 2krat 2Gb
Časování pamětí 4-4-4-12 (CL-RCD-RP-RAS)
Service Pack OS Service Pack 3
Pracovní paměť 3328 MB (DDR2-800 DDR2 SDRAM)
Zdroj:400w silent
Nevím co dál je potřeba vědět.Problém je takový :Při běžném užívání (Surfování na internetu,skype,vypalování,převádění filmu na různé formáty,dívaní na film atd) vše běží v pořádku,žádný problém?běží třeba 4 hodiny,ale jakmile začnu hrát nějakou hru,tak buď při hraní ( nebo načítaní nové úrovně) se Pc restartuje.Někdy po restartu se objeví hláška:113-B10101-X05 RV630 GDDR4-16x32 128b a nebo normálně naběhne a můžu hrát dál.Problém je taky v tom,že to nedělá pravidelně(čas,hra) a taky jen u některých her.Tím myslím i originál.Jako když se přehřeje.Reklamoval jsem už základní desku,ramky,Teď je mám nové i stejný tip ale problém přetrvává. Taky když jsem měl jinou desku s jedním jádrem vše běželo dobře.Nevím čím to muže být.myslel jsem grafika,ale jsem sní spokojený a nerad bych jí měnil.Prosím o radu .Děkuji

Některé starší hry se občas nemusí kamarádit s dvoujádrem.)

Moje tipy:
- slabý zdroj
- vadná RAM
- přehřívání

Není pro některé hry ta grafika slabá? Respektive s malou pamětí? Ta hláška (jejíž torzo jsi uvedl) upozorňuje právě na paměť na grafické kartě.

Hraji hry tipu NFS carbon,Nfs Prostret,Timeschift, atd.Vše do parametru graf.karty.Takový Bioshock běží úplně bez problémů,Nfs Pros. jsem taky hrál do teď bez problému,stalo se mi to jen asi 2krát u téhle hry.Většinou se mi to stane když se vracím do win.Na půjčené desce s jedním jádrem taky grafika makala,ale desku jsem už reklamoval 2krát,tak snad tam už nemůže být problém.Ramky mám taky nové,takže mi zbývá vyzkoušet jiný zdroj,nebo chlazení a nebo grafiku.Bylo by možné to použít jako reklamace,počítač mám složený od firmy,takže jestli komponenty spolu nespolupracují(slabý zdroj,špatná grafika,přehřívání)je to možné?

Tak nejspíš to bude zdroj,teploty jsou normální,ruku tam udržím.jinak se mi taky objevuje takové kousání Pc,Někdy na začátku někdy až za 20min,je to taky nepravidelný,prostě zamrzne.Takže odhaduji taky na zdroj.co ty na to? Mášnějaký tip zdroje co by se mi hodil?Dikes