Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Antitheft technologia pre notebook

Zakaznikovi ukradli pred casom nb...na krizovatke, ked stal mu pichli koleso a ked zasiel na najblizsie parkovisko a volal servis pocas toho mu to niekto potiahol zo zadnej sedacky nb a osobne doklady. To len tak pre upozornenie, ze ked dostanete nahly defekt auto si vzdy zamykajte aj ked ste priamo pri nom.
Otazka...HP malo kedysi a stale ma antitheft technologiu, ale podla vsetkeho ju ponuka len pre US trh (pri pokuse objednat ponuka len americke staty), takze zhanam nieco podobne.
Viem, ze taketo nieco ponuka aj MS, ci Esete vo svojom produkte, nicmenej mna by skor zaujimalo nieco na urovni biosu, cize v pripade kradeze nb a trebars aj reinstalaciou Win by dokazal nb na dialku aspon zablokovat ked uz nei lokalizovat.
Novy nb ma od HP, rada Pavilion X360.

Tady zjevně vyzkoušeli anti theft technologii v Česku...

Kdysi jsem zkoušel něco od Symantecu. Po nabootování černá obrazovka, žádný prompt - nic, neznalý člověk ani nevěděl, že má zadat naslepo heslo. Vypadalo to, že počítač nebootuje.

intel at services aj mc afee stále beží,akurát hp a dell to prestali používaťa immplementovať do zariadení predávaných mimo usa,dell má v súčasnosti svoje riešenie,ktoré je použitelné výlučne na dell výrobkoch,hp nemá na výrobky mimo usa k dispozícii nič.....