Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno 3D na projektor

Dobrý den,
prosím o radu mám projektor acer H6531BD. momentálně uvažuji o 3D projekci. (občasnou) když seženu film v half SBS pustím ho a v projektoru přepnu 3D obraz a horizontálně ho propojím získám 3D obraz. to mi funguje. Projektor se přepne na 144hz. A teď ten dotaz. Potřebuji pasivní nebo aktivní brýle. ani na podpoře acer mi to nebyli schopni říct. Projektor má psáno DLP 3D ready. Podle toho uvažuji o aktivních. https://3d-bryle.heureka.cz/xgimi-3d-glasses/#prehled/ ale nevím kolik kusů brýlí to zvládne a nebo to není omezeno.
děkuji za každou radu

Tam neni co vysvetlivat. Pasivni bryle treba v kine funguji pomoci 2 kinoprojektoru, ktere promitaji obraz s ruznou polarizaci.
To projektor doma nezajisti, takze potrebuje, aby jedno oko zobrazovalo sude a druhe liche snimky. To zajistis jen s aktivnimi brylemi synchronizovanymi s projektorem/TV