Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Google blokování reklam

Konkrétní adresu toho WEBu nemáš? To nevypadá moc jako reklama, ale spíše na chybu WEBu. Já používám Firefox a doplněk Ublock Origin. Funguje bezvadně. Myslím, že je i pro Chrome a jiné prohlížeče. Z těch všech blokovačů reklam mně přišel nejlepší. Klidně ho vyzkoušej, je zdarma.