Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gmail: nelze vložit obrázek

Včera i dnes jsem se setkal u Gmailu s problémem, že jsem nebyl schopen do mailu vložit obrázek/screenshot v *png. Ani tažením myší, ani výběrem z adresáře.
Včera jsem s tím zápasil bezúspěšně snad hodinu, později jsem se k mailu (koncept) vrátil a šlo to. Dnes to samé, obrázky nemohu do mailu přiložit. Háže to tuto chybu:

[97394-gmail-png]

Setkal se s tím někdo? Problém u Googlu nebo někde u mě?

PC: dostačující, i5-6800K, 16GB RAM, nV1070Ti
OS: Windows 10Pro/64, 21H2, aktualizován s 30-denním odstupem
Prohlížeč: FF 115.0.3 64 bit

Možná to později zase půjde, nevím…

Díky za podněty.

Já to vydržím, zas tak často obrázky do gmailu nevkládám (akorát jsem teď testoval jednu připravovanou hru, tak šéfovi posílám screenshoty s chybami). Protože se u mě tato chyba objevila až včera, myslím si, že to asi opravdu nějak souvisí s tou poslední FF aktualizací.