Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hlasové povely u smart TV Tesla

Dobrý den,
Nevím jestli mi můžete poradit jedná se o televizi.
Koupil jsem si televizi Tesla Model: TSL-TV-T2KYD43 UHD Smart SAT

Chtěl bych poprosit o radu.
Jak se používá hlasové ovládání nebo jaké jsou hladové povely.
Hledal jsem na internetu i v manuálu, ale nic jsem nenašel.

Moc děkuji za odpověď

Změna předmětu, původně: Hlasové povely (host)

https://im9.cz/product-docs/ueuyfptr28q7zq9h/N%C3%A1vod%20-%20TESLA%20Smart%20UHD%20TV%2043%22%20TSL-TV-T2KYD43.pdf -str.92

Hlasové vyhledávání nefunguje.
Zkontrolujte, zda bylo dálkové ovládání úspěšně spárováno s televizí.
Zkontrolujte, zda je nastaven správný jazyk.
Zkontrolujte, zda je server Google dostupný a stabilní.

https://www.datart.cz/televize-tesla-smart-tsltvt2kyd43.html

Chytré ovládání
V balení najdete kromě samotné televize také chytrý bezdrátový ovladač. Spárujte ho se svým zařízením přes Bluetooth pro snadnou změnu nastavení odkudkoliv z místnosti. Ovladač má v sobě zabudovaný mikrofon a umožní vám zadávat povely také hlasem v češtině. Pokud dálkové ovládání nemáte zrovna po ruce, není nic jednoduššího, než se chopit svého smartphonu. Stáhněte si aplikaci Tesla Smart a získejte okamžitý přístup ke všem kompatibilním chytrým zařízením ve své domácnosti, které budete moci pohodlně ovládat na dálku z jedné obrazovky.