Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem názor na novou pc sestavu

Účel sestavy?

Například Core i9-13900K je 8 až 24 jádrový procesor. Na některé účely, kde se využije 24 jader, je to hodně zajímavé, ale na jiné účely v tomto kontextu hlavně na hry, kde se využije pouze 8 jader, je to je předražená shitovka.