Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vyber iphonu

Dobrý večer.
Chtěl bych se zeptat, jaký iPhone z těchto je nejlepší v tuto dobu ke koupi. Koukám po ruzných recenzích a pořád nevím. Jedná se o ip 12, ip 13, ip 13mini a ip 14. Prosím který je z nich nejlepší a případně proč. Děkuji

To ti někdo těžko zodpoví. Pro každého je nejlepší něco jiného. Někdo chce velký, někdo menší. Někdo potřebuje obrovskou paměť, někomu stačí menší. Obecně všechny iPhone jsou špičková technologie, nepadají, nesekají se. Osobně bych preferoval nejnovější typ. Ale musíš se rozhodnout sám, co ti vyhovuje. Ve funkčnosti není rozdíl. Proto ti recenze nic nedají.

To se ti právě snažil sdělit, že na tohle jednoznačnou odpověď nenajdeš. 14 je novější než 13, ale jestli je i lepší, záleží na tom, co ty považuješ za lepší. Pro někoho to lepší bude, pro někoho jsou to dva téměř stejné telefony, ale ten novější je dražší.