Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zvukova karta po restartu nefunguje

mam externi sound blaster x-fi a win xp na hp nx9020 a kdyz restartuju pocitac, tak se tvari, jakoze neni nainstalovana.Ale ve spravci zarizeni je a zapojena taky je, protoze sviti. Po nekolika dalsich restartech bud naskoci, a nebo musim kompletne preinstalovat drivery. do jineho usb jsem ji pripojit nezkousel, protoze nemam volne. Diky za rady

No tak v tom případě to vypadá na nabořený USB, když ti tam "sotva jede" externí disk. Ale to opravdu nezjistíš jinak, než že ten disk odpojíš a dáš tam tu zvukovku. USB je děláno na to, aby se to dalo kdykoliv odpojovat. A problém jsi měl s diskem samotným, nebo jeho detekcí a provozem? Dej sem alespoň link na tu diskuzi, ať jsme chytřejší.