Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s výběrem "herního" PC

Ahoj, chystám se si pořídit nový PC z druhé ruky, s rozpočtem 20-25k. Moje požadavky jsou abych na tom na obstojné detaily rozjel Cyberpunk a Starfield. Abych se ještě lépe vyjádřil, tak ve hře nepotřebuji vše na ultra ani mít zapnutý ray tracing, stačí mi když to pojede na 60 fps ve full HD a hra nebude vypadat hnusně.

Zde je několik, které jsem vybral. Můžete mi prosím poradit který pc koupit?

1. alza-gamebox-rtx3060-playzone-cee.php
2. prodam-herni-pc.php
3. herni-pc-i3-13100-rtx-308010gb-wifi-zaruka.php
4. herni-pc-i9-9900k-gtx-307032gb-ram512gb-ssd.php
5. novy-herni-pc-se-zarukou-2-roky.php

Zároveň bych rád prodal svůj starý PC, ale tím, že se v tom samozřejmě nevyznám a nemám přehled, tak nemám páru ani o ceně. Myslíte že alespoň za 5k je to prodejné? Zde jsou specifikace:

mb: ASUS PRIME B350-PLUS
cpu: AMD Ryzen 3 1200 Quad-Core Processor 3.70 GHz
gpu: GTX 1050 Ti
ram: 16 GB

Předpokládám, že dotazy tohoto typu se tu objevují často, takže se předem omlouvám a zároveň děkuji každému za jakoukoliv radu.

Ahoj
nechtělo se mi to vypisovat tak jsem sestavy okomentoval ve videu.
https://uloz.to/file/iToWufUdPpPE/odpoved-2023-08-09-pomoc-s-vyberem-herniho-pc-mov#!ZJRmBQR2ZwN4Z2MzMzZlAzH3MTAyBRIDpSOjFzuyqJqCMJVjZj==

jinak se to nevyplatí, tu je sestava za 27k včetně složení bez Windows ale s 6750

https://www.alza.cz/nakupni-seznamy.htm?sharelist=7B686C696D6C62796

pokus bys sundal grafiku na 3060 https://www.alza.cz/gainward-geforce-rtx-3060-ghost-12g-d6334304.htm tak jsi na 24 a pokut ti to někdo složí tak ušetříš další litr. Další litr je sundání CPU na 5600x který má chladič tak ten přídavný můžeš zrušit.

Skříň je jen návrh, neznám.