Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Twitter, videa, problém!

Co udělal ten Musk na Twitteru????!!!
Zveřejněná informační, zpravodajská videa (formát MP4) sice zkopirujete, ale po uložení nejsou na NIC. Nelze je s někým sdílet a odeslat ve formátu mp4.
Postup:
Na twitteru musíte podle Muska nyní být člen, aby fungovaly twety a komunikace.
Ale co z toho, když kliknete pravým tlačrítkem na video "Zkopirovat adresu videa". To sice funguje, ale uložené video na vašem PV disku musíte nutně convertorem pořevést na mp4. To vždy fungovalo bezvadně, než přišel roztržitý chlápek Musk. Nyní tento postup mně (Firefox, Chromium) nefunguje....
Má, prosím, někdoé nějaký nápad jak na tento problém?
Děkuji.

ale po uložení nejsou na NIC

Ujasni si pravidla mluvnice. Dva zápory ve větě = kladné tvrzení. Tedy když píšeš "nejsou na nic", znamená to opak = že jsou k něčemu.

Má, prosím, někdoé nějaký nápad jak na tento problém?

Já žádný problém nevidím. Že nejdou nějaká videa na Twitteru? A co jako?

Myslím, že to problém je.
Nejde o nějaká videa ale o totálně všechna videa.
Sice, jak jsem psal, je stáhneš, ale nemůžeš je dále použít!!! Tedy poslat známému, dát na svůj či jiný web, třeba kámoše apod. Tedy zásah do komunikace na Síti.
Či se necháme už tak dalece zblbnout a Musk nás převálvuje penězi?

co musk zprasil, je že nepřihlášený si nezobrazíš obsah tweetů.
takže když někomu pošleš odkaz na stupidní video, nepřihlášený ho neuvidí. (podobně to má fakebook a instagram)
samozřejmě že to video nechceš dávat na své jiné stránky, k tomu nemáš autorská práva. takže buď trolíš, nebo si tví spolužáci budou muset taky založit účet na twitteru, pak jim odkaz stačí.

když ti to vadí, odkup si ten twitter ty, samozřejmě za ještě méně než polovinu peněz: ochrannou známku "x" že si může elon strčit do libovolného otvoru.
nebo začni používat ruské a čínské socky, tam můžeš psát o svém zblbnutí a válcování penězi.

u staženého videa se můžeš podívat do jeho hlavičky, nebo nějakým "mediainfo" zjistit jeho typ. ale proč bys to dělal, viz výš.

No, nevím, kdo tu trolí. To mi je fakt jedno. Jde mně o zásadní věc, pro kterou dosud Twitter byl.
1/ Sociální sítě (je nepsaný zákon) tu jsou pro širokou platformu názorů a informací. To je nyní jaksi okleštěno a nabouráno, hlavně money, money.
2/ Já zde mluvím o standardu videí ze zpravodajského a politického rangu. Rozlišujme tedy zpravodajství a komerci.
3/ Pokud Musk se svými novými lidmi XTwitteru znemožňují dále pracovat se zpravodajsko-politickými videí, tak na to dříve či později dojede (sledovaností). Jak jsem se díval tak kodeky jeho videí na twiteru jsou divně zmrveny.
4/ Průšvih je v tom, že když se protrhne třeba nějaká přehrada ve světě, tak Musk vlastně brání jiným médiím, včetně velkých mediálních domů, okamžité další šíření takového videa na jejich servrech a webech, což je prasárna. Brzdí komunikaci, a to by mu nemělo projít!
5/ Jistě, když se mi to nelíbí, mohu přejít na jinou soc. platformu. Ale to je alibistická rada, pač jinde třeba takové video nemají..., a teď mudruj!
6/ Na XTwitteru Muska to byl zřejmě, dá se říct, záměr proti ukrajinským videím, kterých tam bylo doposud veké množství. Nedivím se, že někdo potom plácá, že Musk je proruský.

Průšvih je v tom, že když se protrhne třeba nějaká přehrada ve světě, tak Musk vlastně brání jiným médiím, včetně velkých mediálních domů, okamžité další šíření takového videa na jejich servrech a webech, což je prasárna. Brzdí komunikaci, a to by mu nemělo projít!

dojemná a pokrytecká starost.
kolikrát se stalo za existenci twitteru, že všechny média zdechly, jen zrovna mobily a na nich čím dál klesající twitter zůstal jako jediný neohroženě funkční?
proč do přehrávání videí taháš politiku? když teda odhlédnu, že pod muskem je z toho médium otevřené nacistické lůze?
jen tupě lžeš, jako všichni alzheimerici.

co vím, twitter umí zobrazovat gify, které někdo možná považuje za video.
jestli zavedl i skutečná videa nevím, nevšim jsem si. tazatel nedokáže ani identifikovat jejich formát a mě je to lhostejné.
že cca před měsícem zavedl musk blokování nepřihlášených uživatelů, ví už asi všichni.
takže pokud ten odkaz vede na cizí stránku mimo twitter, může tam být video a je to viditelné.