Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rozluští to někdo?

co se zkrývá na adresse: view-source:https://mxtoolbox.cz/

začíná to na :

//e594444bd9b3f6ed38823fbaae4c384d%60j1%3D%7Dr%3Bbs%2A%272s9ju%3Bm-gld%26A%5BX%0Al6~%7F%26dhhk%3E4iyqj%3El.X3d%21Jo%3Fop%2Ams.ri%2A%21%0D%08%7D%5EPwq
....
konec:
23t%20%7C%7B%20t%23t4r%60l9%21fhs%21hzd%26s%0D%3B0tx7%24%26%7F%28%3A%0C_%25%22s%7Cw%21--%7C%13%5Ds%24%27h%7D%0C%0B%27%3B%3D~

Změna kategorie, původně: Programování
Nic programovat evidentně nechceš. (host)

Ulož si to a otevři třeba v Poznámkovém bloku:

<!-- saved from url=(0021)https://mxtoolbox.cz/ -->
<html><head><meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8"><style type="text/css" id="operaUserStyle"></style><style type="text/css">:root [href^="//x4pollyxxpush.com/"], :root [id^="sm-ad"], :root [id^="aswift"], :root [id^="etarget"], :root zeus-ad, :root topadblock, :root span[id^="ezoic-pub-ad-placeholder-"], :root guj-ad, :root gpt-ad, :root div[id^="zergnet-widget"], :root div[id^="yandex_ad"], :root div[id^="vuukle-ad-"], :root div[id^="sticky_ad_"], :root div[id^="rc-widget-"], :root div[id^="optidigital-adslot"], :root div[id^="gpt_ad_"], :root div[id^="ezoic-pub-ad-"], :root div[id^="div-gpt-"], :root div[id^="dfp-ad-"], :root div[id^="advads_ad_"], :root div[id^="adspot-"], :root div[id^="ads300_250-widget-"], :root div[id^="ads300_100-widget-"], :root div[id^="ads250_250-widget-"], :root div[id^="adrotate_widgets-"], :root div[id^="_vdo_ads_player_ai_"], :root div[id*="ScriptRoot"], :root div[id*="MarketGid"], :root div[data-native_ad], :root div[data-mini-ad-unit], :root div[data-insertion], :root div[data-id-advertdfpconf], :root div[data-google-query-id], :root hl-adsense, :root div[data-contentexchange-widget], :root div[data-content="Advertisement"], :root div[data-alias="300x250 Ad 2"], :root div[data-alias="300x250 Ad 1"], :root div[data-adzone], :root div[data-..................