Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Editor videa s možností kreslit do obrazu

Prosim Vas jaky by jste mi doporucil editor videa kde mohu i do obrazu kreslit.
JDe mi o to, ze nahravam synovi zapasy. Pak mu je chci sestrihat a nakreslit kde mel napriklad stat a podobne. Hodne mu to pomaha ale nebavi ho sledovat cely zapas a klikat tam a zpet v urcite minute.
Dekuji

Změna předmětu, původně: editor videa (host)

A to chceš kreslit animovaně, nebo staticky? Staticky ti tam kresbu prdne jakýkoliv nelineární editor, třeba můj oblíbený KdenLive. Pokud chceš kreslit živě animovaně, je to práce pro vraha. Musíš to kreslit po frejmech nebo použít animační program. Animační program je obvykle jen na Silicon nebo Symbolix (profi animační a trikové počítače).