Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktivace win 8.1

Zdravím všechny.
Nedávno jsem musel vyměnit HDD v NTB a po instalaci Win 8.1, ikterou mám legálně koupenou mi při aktivaci píše neplatný kod.
Řešil jsem to s prodejcem licence a ten mi poslal nový klíč, ale bohužel to samé.
Musím jsi ke každému líči na stránkách https://www.microsoft.com/cs-cz/ znovu stáhnout instalační win?
To by mělo jít jen zadat nový kod, ne?
Díky za odpovědi

2020 jsem zakoupil přes winkey aktivační kod na win 8.1 PRO s odkazem na stažení win 8. Vše proběhlo v pořádku a do letoška žádný problém.
Bohužel mi caa před 14 dny odešel HDD, tak výměna a nová instalace, kde se už win neaktivoval, ale pslo to špatný kod. Winkey mi poslala nový, u kterého to píše to samé.

aktivačné servery pre win7 a jeho odvodeniny boli nedávno zrušené a zablokované,pokial ste si z aktivovanej verzie win7.x/8.x nezachovali súbor wpa.dpl,cez internet už aktivácia win 8.x neprejde,len cez telefonickú aktiváciu,cez internet prejde len aktivácia produktového kodu pokial sa použije ako upgrade na win10/11.....predajca by mal riešiť reaktiváciu OEM systému pomocou NFR licencie alebo licenčného kodu z OEM system builder packu,určeného pre IHV/ISV