Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zilla a LibreOf

Po upgrade FilleZilla na novější verzi se tam vetřel Libre Office.
Když jsemj přenášel obrázky na web, tak se tam nezobrazují:
Otevírání „/tmp/fz3temp-2/Babiš_soud3_05.01.2023.png“ selhalo: Chyba při čtení „/tmp/fz3temp-2/Babiš_soud3_05.01.2023.png“. Poškozený soubor?

Má někdo s tím zkušenost?
Díky.

On se nevetrel, jen instalator filezilly nabidl instalaci, kterou uzivatel bez cte i odkliknul (potvrdil)

Co se tyja obrazku, bylo by vhodne prozradit, v jakem programu se je pokousis otevrit. Pripadne nastavit zpet program, ve kterem se prohlizely obrazjy predtim - prava mys na obrazku a otevrit v programu