Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem benchmark graficke karty.

Ahoj, asi kazdy vi ze existuje stranka zvana " videocardbenchmark.net " kde u graficke karty vidite jeji score benchmarku, ale zajimala by me jina vec, zda tato stranka nabizi i to ze si otestuju svoji grafickou kartu, napriklad po pretaktovani, aby jsem vedel jake score bude mit po pretaktovani?

Pro priklad:

GTX 1080 Ma na strankach videobenchmark.net score: " 15486 " a pokud mam tuto grafickou kartu, tak by me zajimalo jake score by mela po pretaktovani prave na strance videocardbenchmark.net, respektive o kolik se score zvysilo, zda by to byl takovy rozdil nebo nebyl.

Děkuji.

Děkuji za informaci, ješte dám jeden přiklad, teoreticky pokud mam napriklad GTX 1060 která má " Base Clock 1506 MHz " a přetaktuju GPU Clock na 2200 mhz(coz je o dost vetsi vykon), + memory pretaktovat, lze pak vykon tento grafiky po tomto vetsim pretaktovani gpu clocku srovnat s vyssi radou GTX vykonove?? Priklad s GTX 1070, pokud bude gpu clock navysen o tak hodne u GTX 1060

chlazeni a podobně mám vyřešené, jde mi spíš o takové malé testování zda po vysokem pretaktovani gtx 1060 se muze grafika rovnat vykonove s GTX 1070 (kdyz nepocitam pamět tedy - GTX 1060 6 GB, GTX 1070 8GB)...

Díky.