Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Whatsapp Web - nelze vkládat odkazy

Ahoj všem,

když jsem na PC používám Whatsapp Web, normálně mi šli vkládat do chatu odkazy (na různé webovky apod.) ale teď už to nejde. Je to nějak zablokované? Lze nějak odkazy posílat?

Díky všem.

Řešení:

Všeobecne hocijaký text cez ctrlC/ctrlV nejde vkladať - teda nie iba odkazy na webové stránky. Kým to vo Firefoxe chlapci opravia, odporúčam používať Windows aplikáciu WhatsApp. Nainštalujte si ju cez Microsoft Store. V tej aplikácii ctrlC a ctrlV riadne funguje.
Alebo dočasne Whatsapp Web začnite používať v Chrome, alebo v Edge - tam ctrlC a ctrlV riadne funguje.

do URL řádku vepšite about:config
najděte dom.event.clipboardevents.enable
nastavte na false
restartujte firefox

(nalezeno na FF help chatu)

Dík za snahu pomoci, jak píše Sodrak, opravdu za to může FF, v Edge to šlape. Krátký odkaz napíšu ručně, to není problém, ale potřebuji občas přeposlat odkazy na různé zboží, články atd., a to opisovat člověk fakt nechce.

Všeobecne hocijaký text cez ctrlC/ctrlV nejde vkladať - teda nie iba odkazy na webové stránky. Kým to vo Firefoxe chlapci opravia, odporúčam používať Windows aplikáciu WhatsApp. Nainštalujte si ju cez Microsoft Store. V tej aplikácii ctrlC a ctrlV riadne funguje.
Alebo dočasne Whatsapp Web začnite používať v Chrome, alebo v Edge - tam ctrlC a ctrlV riadne funguje.