Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Paměťové karty

Dobrý den.Snažím se přes adaptér otevřít pam.karty Memory Stick Pro Duo a Mikro SD.Na ty první pam.karty nemám mobil a ani ty druhé nejdou přes PC otevřít.Píše mi to....Chyba ovladače.Ví někdo,na které stránce se dají ovladače stáhnout?Jinak ty první, zde psané,mají výrobce,Sony.Děkuji za rady a přeji hezký den.

Ten ovladač bude chtít čtečka karet, do které to strkáš. Adaptér je jen pro microSD do slotu pro SD, ale taky některý blbne a kartu nevidí, naštěstí jich mám víc. MicroSD s přiloženým adaptérem stojí v podstatě stejně jako samotná. Takže ovladač hledej u výrobce čtečky nebo u externí USB ji vraž do jiného USB portu.