Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problikavající fragmenty/pixely? na obrazovce, časté restartování pc, zmražení obrazovky

Ahoj,
chtěl bych se zeptat, jestli že mi stávají věci jež mam v nadpisu jsou chybou, kterou dokážu opravit já sám nebo musí PC jít do servisu. Někdy ten PC jede třeba po celou dobu co na něm jsem a funguje jak má (bez hraní her) jestliže se divám na YT tak tam zpravidla vidím po nějaké době problikávající obdelníkové fragmenty nebo pixely ale třeba při sledování videi kdekoliv jinde už ne (netflix,disney,..). Co se týče hraní tak tam už je to horší. Málo kdy se stane, že když už si zapnu nějakou hru, tak mi PC za nějakou dobu nespadne, někdy je to hned, někdy za 5 minut někdy za hodinu ale spadne. Někdy PC se sekne a zamrzne obraz a nejde nic dělat ale PC běží dal (nutnost natvrdo vypnout PC) a někdy zase se sám od sebe restartuje a jede dál.

(Nevím jaké informace konkrétně potřebujete ode mě, tak počkám na Váši zpětnou vazbu a informace doplním)

Předem díky za odpověď.

S pozdravem a přáním pěkného dne
Ondra

Aha, tak jestli jde o mrtvou grafiku, tak to je velký špatný :D mám tam teď geforce 2070 8gb, takže za novou aby byla aspoň ve stejné kvalitě dám nejspíše pálku. Na bazarech nemám odvahu nakupovat, já osobně nepoznám jestli tam nějaký dědula na ní hrával Hledáni min nebo tam mladý těžil krypto, takže jsem odkázaný na to koupit nejspíše novou :(