Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem který notebook by jste vybrali?

Ahoj, mam dotaz, Vybrali by jste si radší notebook ktery je vetší a tezší? Ale naopak uchladí vše a výkon je maximalní?.. (notebook má 6 chladiču :-D) je to takove to mensi monstrum ale je to s 15" displejem., ale váží 3.7 kg, nebo radší lehoučký malý notebook? Jedna se o občasné hraní starších her, bez přenášení.

1 Notebook.

i7 7700HQ
32GB RAM
2x SSD - Samsung EVO 980 - 500GB + Samsung EVO 500GB m2
GeForce GTX 1070 8GB GDDR5

2. notebook.

i5 8400h
16gb ram
RTX 3050 4GB mobile.
SSD 500GB SanDisk

1 notebook s gtx 1070 je jak jsem jiz psal 15 palcovej, vaha 3.7kg, ale zase teploty jsou více hodne dobre pri hrani, a notebook jede na 100% vykonu díky tomu že ma dobre vyresene chlazeni(6 chladicu) + prekonavá s přehledem grafiku RTX 3050 ve vykonu, jen je to proste takove mensi monstrum, (tlusci,a vetsi)

2 notebook s rtx 3050 je tenkej a malej, a nejsem si jistej u tech teplot kdyz je to tak tenke a male.. ale zase je pekný :-D

Ktery by jste preferovali vy na obcasne hrani her 2013-2020? Oba notebooky mohu mit za hodně dobrou cenu v dobrém stavu od znamého..Proto jiz vybiram z techto dvou.

Oba notebooky jsou kompletne vycistene, a jsou jako nove.
děkuji.

4 tisícky je podozrivo dobrá cena...Kto vie čo v tom notebooku ešte bude schované. Ja som neni zastánca notebookov na hranie lebo sa prehrievaju.
On je presvedčeny že pri tej velkosti sa bude stíhať chladiť ale tomu moc neverím. Však uvidíme či sem príde potom znova kôli problému s teplotami :-D