Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sestava lowend pro 70+

Dobrý den všem

Situace. Máti volala že tma :-)
Už nic nechci řešit, protože to co do teď měla tak vše nové bude raketa

Cenový strop dejme tomu, no chtěla 8000,-

To jsem jí řekl že asi ne. Bylo by to včetně W11 oem v CZC dávají k sestavě za 1999,- tohle dobrý,
nechám u nich postavit. Oni to i vyzkouší ať se s tím případně nemusím babrat kdyby něco bylo hyn
Nechci řešit nějaké druhotné licence a už vůbec ne bazary. V žádném případě

Určení: pouze na samotný web, samo e-maily. Hodně Skype, internetová rádia nonstop
nějaké foto, ale bez úprav, čili jen prohlížení. Filmy vůbec. Na to má velkou

Mám nástřel, ale spíše jen jestli to půjde do hromady. Teď je tam 6809,- a + k tomu W11, montáž, testování, doprava
cirka 8500,- takhle ok, Víc asi už ne

https://www.czc.cz/c0nac8nkd4jfna73kpk7hnj6m9/seznam

Díky

edit: ne bazar

na takové použití bych bral jedině repas.
ne notebuk, který stejně nebude stará paní nikam přenášet, ale mini nezavazecí krabičku
a nenutil bych ji žmourat do 15" notebukového pidikukátka na které neuvidí, ale postavil bych jí tam za zbylý peníz 24" monitor

a jestli trvá na přenosnosti na zahradu a nevadí jí menší displeje zblízka, pak je ideální tablet 10", s kvalitnějším displejem s vyšším jasem, ať na to venku vidí.