Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tiskárna - "zásek" během tisku

PC s OS Win 10 pro. Laserová tiskárna HP neverstop je připojena USB kabelem. Najednou začala během tisku zlobit - vytiskne třeba první stránku, na několik minut se odmlčí a pak dotiskne zbytek. Ve frontě tisku v OS během záseku již dokument není. Pokud se pošle něco dalšího, nic se neděje. Za pár minut (až 10) najednou se vše v pořádku dotiskne.

Kde by mohla být chyba? Kabel vyměněn, tiskárna odinstalována a znovu nainstalována. Na jiném PC to nedělá. Zároveň PC ke kterému je připojena na ostatních (sítových) tiskárnách tiskne bez problému.
Reinstall systému se mi moc nechcde dělat, donedávna fungovala bez problémů.

Díky za tip.

Ta tiskárna má dobrý název "HP neverstop" Ten bych změnil na permanent stop:-) No zkusil jsi asi všechno, takže vidím problém v systému nebo v ovladačích. Zkus ty původní odinstalovat a nainstalovat novější, pokud jsou. Taky můžeš zkusit nějaký Live Linux, jestli pojede normálně.

"Najednou začala během tisku zlobit - vytiskne třeba první stránku, na několik minut se odmlčí a pak dotiskne zbytek. Ve frontě tisku v OS během záseku již dokument není."
Musíš mať vo vlastnostiach niečo neštandardne nastavené. Ten zásek (možno sa mýlim) znamená to, že tlačiareň preberá tlačovú frontu z počítača do svojej medzipamäte - svedčí o tom i to, že potom tlačí stránky ďalej, ale v údajoch o tlači už tlačová fronta v PC chýba - teda musí byť presunutá z PC do tlačiarne. Zdá sa mi, že má okolo 32MB cache.