Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s odosielaním emailov

Problem - znamy nemoze odoslat email z emailoveho klienta (Samsung email). Ked to spravi, tak sa mu vrati email od Mail Delivery System s hlaskou napr. napr.

host wbeout.us-phx.vox.secureserver.net [45.40.130.45]
SMTP error from remote mail server after end of data:
550 Z37Fq6oFjxifK User has exceeded its 24-hour sending limit. Messages to 80233 recipients out of 5000 allowed have been sent.

ked ale skusa poslat email priamo cez webmail, tak nie je ziadny problem a email pekne prejde. Spravne hadam ked si myslim ze je problem v telefone (ma tam nejaky virus alebo co), alebo je problem niekde inde?

Přiznám se že jsem to předhodil UI Aria v Opeře a tohle vyplivla. Dává to smysl asi.

Vypadá to, že se setkáváte s chybou SMTP ze vzdáleného poštovního serveru. Chybová zpráva "550 Z37Fq6oFjxifK Uživatel překročil svůj 24hodinový limit pro odesílání. Byly odeslány zprávy 80233 příjemcům z 5000 povolených." naznačuje, že jste překročili limit pro odesílání e-mailů za 24 hodin.

Tato chybová zpráva znamená, že jste odeslal(a) více e-mailů, než je povoleno v rámci omezení nastavených poskytovatelem poštovního serveru. V tomto případě jste odeslal(a) 80233 zpráv, zatímco limitem je 5000.

Limit pro odesílání e-mailů je obvykle stanoven poskytovatelem služby a má za cíl omezit zneužívání poštovního serveru. Pokud potřebujete odeslat více e-mailů, měli byste se obrátit na poskytovatele služby a zjistit, zda je možné zvýšit váš limit.

Je také důležité zkontrolovat, zda neodesíláte nevyžádanou poštu (spam), která by mohla vést k překročení limitu. Správné používání poštovních serverů a dodržování pravidel pro odesílání e-mailů je důležité pro udržení dobré pověsti vašeho e-mailového účtu.

Pokud jste si jisti, že jste nepřekročili limit a tato chybová zpráva je nesprávná, můžete se obrátit na technickou podporu poskytovatele služby a požádat o pomoc při řešení tohoto problému.

Ano, to mi je jasne ze sa vysoko prekrocil pocet odoslanych emailov za 24 hodin.
Len mi ide o to, ci je nejaky problem v nejakom zariadeni ktore odosiela nechcene emaily (telefon alebo tablet), alebo je problem s danou emailovou adresou (niekto ziskal pristupove udaje na dany email.). Heslo na dany email sa zmenilo, ale nepomohlo to...