Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mouse problem - kurzor zajíždí za pravý okraj obrazovky

Zdravim, pomohl by mi nekdo s problemem s mysi? Levy kraj monitoru je ok, ale jakmile zajedu do prava, tak se mys nezasekne na konci obrazovky, ale jakoby jede dal, jak kdyby tam bylo misto a pak pri posunuti zpet to cca 2-3 vteriny trva nez se zase najde, nevi prosim nekdo co stim? Ovladace graficke karty aktualizuji pravidelne na ty nejnovejsi.

Změna hloupého předmětu, původně: Mouse problem (host)

Máš nastavené nativní rozlišení? Zkus na zkoušku to stávajíci rozlišení změnit na menší či větší.

podrž klavesu windowsu + P a nastav si to iba na obrazovku počítača. Predpokladám, že to máš nastavené duplikovane