Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vrácení vyskakovacího okna do původního stavu

Omlouvám se za idiotský nadpis, leč nevím, jak bych to popsal výstižněji. Asi jsem nevědomky kdesi cosi zmáčkl a vyskakovací okénko u emailu se mi po kliknutí na obálku začalo ukazovat v tomto paskvilním formátu, viz příloha. Reinstalace tohoto rozšíření pro Chrome nepomohla. Nevíte někdo prosím pěkně, jak to lze vrátit do původního tvaru??

To je stejně super, že se snaží vylepšit něco co fungovalo a místo vylepšení nebo co s tím chtěli dělat to znefunkční. To tam nikdo předem netestoval?
Kdysi jsem používal program "Pošťák", ale už je to hodně dlouhá doba. Fungoval ale bez problémů včetně nastavení zvukových upozornění na příchozí email.