Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vodoznak - word, pdf

zdravím, když přidám do souboru vodoznak, tak jde nějakým způsobem udělat, aby při tisku nebyl vůbec vidět? Potřeboval bych, aby byl viditelný jen při prohlížení toho souboru.

Při tisku z Acrobatu máš volby, co se má tisknout (Dokument, Dokument a razítka, Dokument a označení, atd.) Zjevně by to tedy udělat šlo.
PDF-XChange 5.0 for ABBYY FineReader 15 má pro tisk mnoho voleb, kde je zvlášť "povolit tisk vodoznaku".