Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pohyb na web stranke - posuvnik

Narazil som zatial na dve stranky, ktore ked si zobrazim na ntb tak sa neviem pohybovat mysou hore-dole, nevidim ani posuvnik. Chrome, a stranka nbs a Metro.Ostatne stranky v poho. Kde moze byt problem? Proste neviem sa ziadnym sposobom pohybovat hore dole.

stranky
www.nbs.sk
www.metro.sk
uz na uvodnej stranke, ked vypnem adblockplus a dam refresnut stranku, posuvnik vpravo preblikne, vidim jeho velkost, a zmizne, a nasledne sa neviem posunut na stranke, posuvnik nieje, kolecko na mysi nefunguje . . . . sipky hore dole nefunguju, touchpad nefunguje . . . ostatne stranky OK, mozno este na nejaku narazim